System sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)    

Oferujemy Państwu bogatą ofertę Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu. Jak sama nazwa wskazuje systemy takie mają na celu SYGNALIZACJĘ włamania lub napadu które mogą odbywać się na dwa sposoby: na miejscu zaistniałego zdarzenia lub odzwierciedlenie w postaci sygnału włamania lub napadu w centrum monitorowania alarmów znajdujące się w siedzibie naszej firmy. Obydwa te sposoby mogą ze sobą współdziałać lub działać niezależnie. Fizycznie nie zatrzymają potencjalnego napastnika lub włamywacza ale mogą odstraszyć a co najważniejsze przerwać działania takich osób.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W zależności od potrzeb stosujemy odpowiednie systemy alarmowe. Po kontakcie z  nami przybywamy na miejsce aby dokładnie rozeznać chroniony obiekt, zbieramy informację na temat wymagań klienta  po czym wykonujemy ofertę kosztorysową. Na kolejnym spotkaniu przystępujemy do negocjacji cenowych jeżeli dochodzimy do porozumienia podpisujemy umowę montażową po czym przystępujemy do realizacji powierzonego nam zadania.

Serwis techniczny naszej firmy wykonuje swoje pracę najwyższą kulturą i estetyką zarówno zawodową i osobistą. Miejsca w których pracujemy zawsze na koniec pracy są sprzątane i ewentualne szkody powstałe przy pracach montażowych są naprawiane.

Nasza firma już od wielu lat bazuje na systemach alarmowych polskiej firmy SATEL. Jesteśmy państwu w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Projekt i wykonanie asmedia.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. 2024